Bowslinger: Sizi VR’dan soğutmak için geldi!

2016 yılıyla birlikte atağa geçen VR sektörü, yılı neredeyse “VR yılı” olarak tarihe kazımak üzere. Oyun yapımcıları da boş durmuyor ve ardı arkasına yeni oyunlarla karşılaşıyoruz. Bowslinger herkesin uzak durması gereken bir yapım.

Oculus Rift’in açılışını yılın en fazla beklenen oyunlarından Adr1ft ile yapmasının ardından HTC Vive da Valve ile bağlarını sıkılaştırdı ve önümüzdeki dönemde birbirinden muhteşem yapımları bu VR gözlüklerinde oynayabileceğiz. Bunca çılgınlık içinde ileride unutmak isteyeceğimiz bazı oyunlar da kendisini göstermeye başladı bile.

Kotaku’nun yakaladığı oyunlardan biri olan Bowslinger kağıt üzerinde güzel bir düşünce ile geliştirilmiş yapım, neymiş, ok atacakmışız.

Sonuç ise felakete yakın.

Aşağıda görebileceğiniz gibi Bowslinger sayesinde VR’dan olduğu kadar ok atmaktan da nefret etmeniz veya “bu mu teknoloji, bu mu gelecek?” diye kahkaha atmaktan midenizi ağrıtmanız çok olası.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @adogan_ozcan: @leveltr kıyıp açamadım :) arkadaşın dergisini okudum ben açmadım https://t.co/LaOjrqiICT
Street Fighter 5’ın yükleme ekranını yok eden mod! https://t.co/htl0iUkvzR https://t.co/K0B6NfUBK0

Flickr