EA Originals’dan ilk oyun: Fe

Geçtiğimiz yıl Unravel, şimdi ise Fe! EA, Indie oyunlara gösterdiği önem ile hayran kitlesini genişletmeye devam ediyor.

20 kişilik bir İsveç ekibinin elinden çıkan oyun, inanılmaz güzel gözüküyor. Hikayesi ve ilginç oynanış tarzından dolayı dikkati üzerine çeken Indie oyunun benzerini daha önce görmemiştik.

Fe tamamen doğayı anlamaya yönelik bir oyun. Bir ormanda uyanıyor ve kim olduğunuzu neden burda olduğunuzu bulmaya çalışıyorsunuz. Her yaratığın, bitkinin ve oyun üzerindeki etkenin kendine ait sesi bulunuyor. Bu sesleri öğrenerek üzerinde bulunduğunuz dünyayı keşfediyorsunuz.

jpg

EA’nin yeni programı olan EA Originals’dan çıkan ilk oyun olan Fe, bu program üzerinden gelecek Indie oyunlara öncülük etmekte. Oyunun tanıtım videosu ise hemen şurada:

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Murat A. 10 months ago | Cevapla
    Nedense oyun fazlasıyla ori yi anımsattı , yapı olarak , hikayesi eminim çok farklıdır. Umarım güzel bir oyun olmuştur.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Outlast 2 için yeni ürpertici fragman geldi! https://t.co/sjoXjMoYXh https://t.co/1lQkdclGZV
Two Worlds 2’ye yedi sene sonra genişleme paketi geliyor! https://t.co/uTlUAl9lO5 https://t.co/GXCTrIvkGb

Flickr