Heliborne ile göklerin hakimi olun!

Kokpitinize geçin, sistemleri başlatın, her şey hazır. 5 dakikalık huzurlu bir uçuşun ardından Heliborne cehennemine girmeye hazır olun.

2000’li yılların helikopterleriyle tam bir simülasyon-arcade uçuş keyfi yaşamaya hazır mısınız? O zaman Heliborne tam da size göre. Oyunda bazen verilen kargoyu yerine götürmeniz gerekiyor, bazen de bir alanı savunmanız. Tabii bunları multiplayer modunda diğer 35 oyuncuya karşı yapıyorsunuz.

Erken erişimde olan oyun bu güne kadar 10,000’den fazla sattı ve büyük çoğunlukla olumlu yorum aldı. 1950’den 2000’li yılların helikopterlerini barındıran Heliborne’da, çeşitlilik ve simülasyon-arcade karışımının yaşattığı tecrübe oyununun farklı modlarıyla harmanlanmış.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Mayıs ayının Xbox Live Gold üyeleri için ücretsiz oyunları açıklandı! https://t.co/TdxhmCoWU5 https://t.co/pxvK0LBg73
Outlast 2 için yeni ürpertici fragman geldi! https://t.co/sjoXjMoYXh https://t.co/1lQkdclGZV

Flickr