Sevgililer Gününe For Honor ile Girin!

PC, Xbox ve PS4’e gelecek olan Ubisoft’un kılıçlı kalkanlı savaş oyunu For Honor’ın çıkış tarihi 14 Şubat 2017 olarak belirlendi.

Savaş mekaniklerine gelmeden önce, oyundaki güçlü karakterlerin yanında bulunan zayıf piyonları da görünce, sistemi MOBA oyunlarına benzetiyoruz. Kolayca aşabildiğiniz bu küçük askerler, dikkat etmezseniz büyük sorunlara yol açabiliyor.

Savaşırken rakibinizin sağ, sol ve üst olmak üzere üç ana yerine saldırabiliyorsunuz. Yapacağınız saldırıları kaçırırsanız büyük bir tehlikeye giriyor, hatta ölebiliyorsunuz. Yeterli saldırıları yaptıktan sonra ise, sinematikle gelen özel vuruşunuzla rakibinizin işini bitirebiliyorsunuz.

Viking olarak bir oynanış videosu yayınlayan Ubisoft, bir de tanıtım videosu yayınladı. Tamamen savaş mekaniklerini anlatan bu demoda, karakterlerin kendilerine özel stilleri olduğunu görüyoruz. “Bir oyunda neden tarih kurallarına uyalım?!” felsefesi ile ilerleyen Ubisoft, oyuna şövalyeleri de eklemiş.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Horizon Zero Dawn Kürşat tarafından ele geçirildi. Bakalım Mart sayısına neler hazırlayacak...… https://t.co/rijvOwTTjT
The Surge için 14 dakika uzunluğunda oynanış videosu yayımlandı! https://t.co/PTcidqwOOw https://t.co/tjvpLJmtwE

Flickr