The Division’nın betasını erkenden yükleyebilirsiniz!

Tom Clancy’s The Division’nın betası bu hafta başlayacak ve beta başlamadan erkenden indirip hazır bir şekilde bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte betasına saatler kala yeni bir TV spotu da yayımlandı!

The Division’nın betası yarın 11.00’da Xbox One platformunda başlayacak. PC ve PS4 içinse 19 Şubat saat 11.00’da başlayacak. Her iki beta ise 21 Şubat Pazar günü sona erecek.

PlayStation 4 ve Xbox One platformları ise beta başlamadan indirme bağlantılarını açmış durumda.

PS4 için 26.1GB boş sabit disk alanı gerekirken, Xbox One içinse 23.08GB boş alan gerekmekte.

Tom Clancy’s The Division 8 Mart’ta PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkışını yapacak.

”Yesterday” adlı TV spotu karşınızda!

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Mehmet 9 months ago | Cevapla
    ps4 e betayı nasıl indiriyoruz?
    • Kürşat Zaman 9 months ago | Cevapla
      https://store.playstation.com/#!/tr-tr/%21/cid=EP0001-CUSA03058_00-BETATEST00000001 Login olduktan sonra Add to Cart diyebilirsiniz de Store içinde aramak yerine, konfirmasyon geldikten sonra konsola indirmeye başlayacaktır. Ps+ gerektirmese de eğer hizmete üye değilseniz bazı modlara erişiminiz olmayacak.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Unutmak isteyeceğiniz bir deneyim vadeden 'n Verlore Verstand'ı inceledik; https://t.co/4Yq8bAtopX https://t.co/wFSEF1ufaS
Türk yapımı Korku Hastanesi, GameX’te görücüye çıktı. https://t.co/PsYgtnb0rG https://t.co/qALL0hHxDE

Flickr