Guitar Hero Live hayranları bir araya geldi!

Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki lider distribütörü Aral ve D&R işbirliği ile 28-29 Mayıs tarihleri arasında Terracity AVM’de düzenlenen D&R Guitar Hero Live aktivitesi ile katılımcılar rock yıldızlarının eğlenceli dünyasına ortak oldu.

Terracity AVM’de düzenlenen etkinlik alanına gelen birçok katılımcı, aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte Guitar Hero heyecanını doyasıya yaşadılar.

Katılımın fazla olduğu Guitar Hero Live etkinliğinde hayranı oldukları rock yıldızlarının şarkılarını çalma fırsatı bulan katılımcılar oldukça keyifli vakit geçirdi.

Terracity Etkinlik 2

Terracity Etkinlik 3

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Süper düşük ayarlarda Half-Life 2 neye benzerdi? https://t.co/gAALnwe0ij https://t.co/arD4v5DsxM
FANTASY XV içerigi A King’s Tale, Mart ayında ücretsiz olarak yayımlanacak! https://t.co/3ZCPNpQqkz https://t.co/Yiz41jjS9Y

Flickr