Sanal Gerçeklik Laboratuvarı Başvurularının İkinci Dönemi Açıldı!

Türkiye’nin ilk sanal gerçeklik laboratuvarı VR First BAU, ilkini Şubat ayında yaptığı Sanal Gerçeklik (Virtual Reality) proje alımlarının ikinci dönemini açtı.

Son 10 yılda oyun, sinema, eğitim, sağlık gibi bir çok farklı disiplinde kullanılmaya başlanan ve cazibesi günden güne artan Sanal Gerçeklik projelerine yatırım, görülen ilgi, gelişen teknoloji ve yaygınlaşmasıyla birlikte hız kazanıyor. Digi-Capital’in araştırmasına göre 2020 yılında VR teknolojisi sektörü büyüklüğünün 30 milyar doları geçmesi bekleniyor.

vr1
Türkiye’nin en hızlı gelişen, yenilikçi eğitim kurumu Bahçeşehir Üniversitesi, VR projelerinde görev alan veya çalışmak isteyen herkesi destekliyor. VR alanında kariyer hedefleyen herkese projelerini gerçekleştirme, Sanal Gerçeklik laboratuvarının tüm teknolojik olanaklarından ve Cryengine eğitimlerinden yararlandırma imkanı tanıyacak üniversite, fikir ve içeriği ne olursa olsun Sanal Gerçeklik uygulama fikrine güvenen herkese kulak verecek ve projeleri disiplin sınırlaması olmadan değerlendirecek.

Başvuru için: http://vr1.bau.edu.tr/en/apply-for-a-project/
Son başvuru tarihi: 12 Temmuz 2016, 17:00

Daha fazla bilgi için info@vr1.bau.edu.tr adresinden iletişime geçebilir ya da VR First BAU laboratuvarını ziyaret ederek fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Süper düşük ayarlarda Half-Life 2 neye benzerdi? https://t.co/gAALnwe0ij https://t.co/arD4v5DsxM
FANTASY XV içerigi A King’s Tale, Mart ayında ücretsiz olarak yayımlanacak! https://t.co/3ZCPNpQqkz https://t.co/Yiz41jjS9Y

Flickr