Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter ile 17 dakika!

27 Mayıs tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak olan Sherlock Holmes The Devil’s Daughter’ın yeni oynanış videosu yayınlandı.

AllGamesDelta tarafından yayınlanan videoda, yapımcı Frogwares’in Sherlock Holmes’ün yeni oyununda izleyeceği yol hakkında fikir sahibi olabilmek mümkün. Öncelikle oyunda karakterimizi tıpkı üçüncü kişi kamerasından oynanan bir aksiyon oyununda olduğu gibi yönetiyoruz ve kişilerin genel görünümlerinden, onların karakterleri ile ilgili çıkarımlar yapma şansı da bize sunulmakta. Bardağı tutuşundan saçını tarayışına kadar kişinin bir profilini oluşturuyor ve gerekirse onu göz altında tutabiliyoruz. Bu esnada zaman hızlıca akıyor.

Açıkçası oyunun türe bir yenilik katmasını beklemiyoruz, lakin ufak tefek oldukça keyifli detaylar var, Assassin’s Creed’de hedefimizi görünmeye takip etmeye çalıştığımız anlar gibi.

Oyunun yapımcısı Frogwares bu oyun dışında bir de Lovecraft esintili The Sinking City üzerinde çalışıyor, bizim esas beklediğimiz oyun da bu. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Mayıs ayının Xbox Live Gold üyeleri için ücretsiz oyunları açıklandı! https://t.co/TdxhmCoWU5 https://t.co/pxvK0LBg73
Outlast 2 için yeni ürpertici fragman geldi! https://t.co/sjoXjMoYXh https://t.co/1lQkdclGZV

Flickr