Sniper Elite 4’ten oynanış fragmanı geldi!

Daha önceki üç başarılı oyunu ile, çalıların arasına pusma arzumuzu tatmin eden Sniper Elite serisinin yeni oyununun ilk oynanış fragmanı ve “Target Führer” teaser’ı yayınlandı.

Bahsettiğimiz “Target Führer” görevi oyunu ön sipariş ile satın alan oyunculara ücretsiz olarak sunulacak ekstra bir görevi içermekte. Bu görev Sniper Elite V2’nin çok sevilen ve Youtube üzerinde onlarca videosunu bulabileceğiniz Hitler’e Suikast görevinin de bir yeniden yorumu aynı zamanda.

Oyunu erken sipariş ile satın alan oyuncular bunun yanında “Camo Rifles Skin Pack” eklentisine de sahip olacaklar.

Oynanış fragmanında ayrıca oyunun iyice geliştirilen “vücut hasarı” mekaniklerini de izleyebilirsiniz. Oyun 14 Şubat 2017’de PC, PS4 ve Xbox One için piyasada olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Süper düşük ayarlarda Half-Life 2 neye benzerdi? https://t.co/gAALnwe0ij https://t.co/arD4v5DsxM
FANTASY XV içerigi A King’s Tale, Mart ayında ücretsiz olarak yayımlanacak! https://t.co/3ZCPNpQqkz https://t.co/Yiz41jjS9Y

Flickr