Starbound nihayet çıktı!

Alfa aşamasıyla birlikte beş yıllık bir geliştirme ve erken erişim aşamasını geride bırakan Starbound nihayet geçtiğimiz gün 1.0 versiyonuna ulaştı.

Indie oyun severlerin en fazla tuttuğu firmalardan olan Chucklefish tarafından geliştirilen yapımın 1.0 versiyonunda, oyunun içeriği biraz daha genişletilmiş ve rastgele yaratılan gezegenler de tekdüzelikten biraz daha uzaklaşmış durumda.

Bu geliştirmelerin içine yeni zindanlar, yeni köyler, yeni stilize grafik efektleri ve biyom da dahil. Ayrıca yeni yan görevler, elden geçirilmiş pet’ler, crafting özellikleri, mürettebat ve gemi upgrade’leri gibi ciddi değişiklikler söz konusu.

Oyun erken erişimdeki fiyatını da aynen muhafaza etmeye devam ediyor. Erken erişime çıktığının daha birinci ayında 1 milyon adetlik satış rakamını geride bırakan Starbound’u halen 24 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Ayrıca “Nedir olay?” diyenler için de 5.5 dakikalık bir çıkış fragmanı mevcut, inceleme için de LEVEL Ağustos sayısını bayinizden istemeyi unutmayın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Two Worlds 2’ye yedi sene sonra genişleme paketi geliyor! https://t.co/uTlUAl9lO5 https://t.co/GXCTrIvkGb
FIFA 17 oynamanın en ucuz yolu: Origin Access https://t.co/YPSa1kOQnh https://t.co/ATpWF20lcL

Flickr