Techland köye dönüyor: Pure Farming 17

Farming Simulator, Agricultural Simulator ve Professional Farmer serisine çok kuvvetli bir rakip geliyor; Pure Farming 17

Dead Island, Dying Light ve Call of Juarez gibi oyunlarla tanıdığımız Polonya’lı geliştirici/dağıtımcı Techland, bu defa farklı bir alanda şansını deneyecek.

Yapımcı, piyasada pek çok çiftçilik simülasyonu olduğunu ancak bunların tam bir deneyim sunamadıklarını düşündüklerini, şimdiye kadar yapılmış en komple simülasyonu ortaya çıkartmak için çalışacaklarını söylemiş.

Açıkçası türü çok sevmeme rağmen bana çıkıp Professional Farmer ve Farming Simulator arasındaki farkları sorsanız, tökezler kalırım. Techland bu türü daha geniş kitlelere yaymak için müthiş bir fırsat kesinlikle.

Oyun Gamescom’da detaylarına kavuşacak, bekliyoruz bakalım.

23

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @adogan_ozcan: @leveltr kıyıp açamadım :) arkadaşın dergisini okudum ben açmadım https://t.co/LaOjrqiICT
Street Fighter 5’ın yükleme ekranını yok eden mod! https://t.co/htl0iUkvzR https://t.co/K0B6NfUBK0

Flickr