Ubisoft’tan ban yağmuru!

Ubisoft, The Division’daki hileler için çalışmalara başladı. Bir hesapta hile kullanımı yakaladıkları anda hesabı kalıcı olarak yasaklayacaklar.

Geçtiğimiz ay Ubisoft, 30.000’i aşkın hile kullanımı yapan hesaptan 3800’ünü kalıcı olarak yasaklamıştı. Rainbow Six: Siege’de yaptıkları gibi The Division’da da sert bir yönetim uygulayacak olan Ubisoft, oyuncuların oyun tecrübesini korumayı amaçlıyor.

Normalde ilk hile tespitinde 14 günlük uyarı veren Ubisoft, artık böyle bir tolerans göstermeyeceklerini ve ilk seferde kalıcı olarak yasaklayacaklarını da ekledi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Unutmak isteyeceğiniz bir deneyim vadeden 'n Verlore Verstand'ı inceledik; https://t.co/4Yq8bAtopX https://t.co/wFSEF1ufaS
Türk yapımı Korku Hastanesi, GameX’te görücüye çıktı. https://t.co/PsYgtnb0rG https://t.co/qALL0hHxDE

Flickr