Yeni LEVEL Online anketimize katılın!

Talk Online Panel ve LEVEL işbirliğiyle, ikinci ödüllü anketimiz de hazır!

Her ne kadar sosyal medya’da, websitemizde, attığınız e-postalar ile sizden yorumlar alabiliyor olsak da LEVEL Dergisi’ni ve LEVEL Online websitesini daha ileriye taşımak için profesyonel bir yola başvurmanın daha iyi olacağını düşündük. Bu bağlamda da Talk Online Panel ile anlaşarak sizlere üç farklı anket hazırladık.

LEVEL Dergisi Okur Anketi” LEVEL Online Ziyaretçi Anketi ve LEVEL Okur Tercihleri Anketi ile amaçladığımız sizden en samimi biçimde farklı konularda geri dönüş almak ve bunun sonucunda da ilgili konularda dergimizi ve internet sitemizi geliştirmek.

Anketleri tamamlayanlara sürpriz oyun hediyeleri vermeyi de ihmal etmiyoruz. Anketleri tamamlayanlar arasındaki 10 kişiye çeşitli oyunlar dağıtacağız.

İkinci anketimiz olan LEVEL Online Ziyaretçi Anketi’ne aşağıdaki link’ten ulaşabilirsiniz. Bu anket ayrıca siteye girdiğinizde de karşınıza bir pencere olarak da açılacak, reklam sanmayın sakın.

Anketlere göstereceğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkürler!

LEVEL Dergisi Okur Anketi

LEVEL Online Ziyaretçi Anketi için TIK!

logo

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. riddler21 9 months ago | Cevapla
    selam level 3 anket bittikten sonra mı oyunları dagıtacaksınız?
  2. ParaDise 8 months ago | Cevapla
    aynen ne zaman dagıtacaksınız oyunları ?

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Two Worlds 2’ye yedi sene sonra genişleme paketi geliyor! https://t.co/uTlUAl9lO5 https://t.co/GXCTrIvkGb
FIFA 17 oynamanın en ucuz yolu: Origin Access https://t.co/YPSa1kOQnh https://t.co/ATpWF20lcL

Flickr