Neredesiniz: Ana Sayfa Forum

LEVEL Online

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.    Kayıp Parola?

Kabod Online
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alta gitSayfa: 12
BAŞLIK: Kabod Online
gamesloft
Soldier
Gönderiler: 3
Puanlar: 0
graphgraph
Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Kabod Online 3 Yıl, 9 Ay önce  
Bir türk oyunu hesapta ve oyunun içeriğine girdiğinizde nasıl bir saçmalık olduğunu daha iyi anlayacaksınız LEVEL sizleri seviyorum ama ayrıntılı araştırma yapmamışsınız.Kabod Online denemek istedim türk yapımı dedim ve denedim oynadım ilk başlarda güzel di sonra işaretler dikkatimi çekti oyunda kullanılan ve oyunun konusu emek veriyorsun birşeyler yapıyorsun ve enbasit örneğinden yola çıkacağım görev yapıyorsun yarı canda diğer bir kullanıcı seni kesiyor ve kazandığın itemlerini çalıyor nasıl bir oyun yöntemi bu sizlere soruyorum sorun oyun değil sorun türk oynu olması oyunda verilen işaretler oyunun çıplaklık yüzü tamamen aldatmaca lafım LEVELE değil lafım Kabod online'ye Saygılar bu arada yorum gelecektir itemlerini mi çaldırdın diye hayır ben sadece her oyunu dikkate alırım gözlemlerim ve denerim özellikle türk yapımlarını ama bu oyun sayısını LEVELDE gördüm tuhaf oldum yorum eklemek istedim ister aldırış olsun ister olmasın

Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
By Lyric
Second Lieutenant
Gönderiler: 1416
Puanlar: 10
graphgraph
Cinsiyet: Bay emrah905263 Konum: İSTANBUL/KADIKÖY Doğum günü: 19/11
gamesloft yazan:
Bir türk oyunu hesapta ve oyunun içeriğine girdiğinizde nasıl bir saçmalık olduğunu daha iyi anlayacaksınız LEVEL sizleri seviyorum ama ayrıntılı araştırma yapmamışsınız.Kabod Online denemek istedim türk yapımı dedim ve denedim oynadım ilk başlarda güzel di sonra işaretler dikkatimi çekti oyunda kullanılan ve oyunun konusu emek veriyorsun birşeyler yapıyorsun ve enbasit örneğinden yola çıkacağım görev yapıyorsun yarı canda diğer bir kullanıcı seni kesiyor ve kazandığın itemlerini çalıyor nasıl bir oyun yöntemi bu sizlere soruyorum sorun oyun değil sorun türk oynu olması oyunda verilen işaretler oyunun çıplaklık yüzü tamamen aldatmaca lafım LEVELE değil lafım Kabod online'ye Saygılar bu arada yorum gelecektir itemlerini mi çaldırdın diye hayır ben sadece her oyunu dikkate alırım gözlemlerim ve denerim özellikle türk yapımlarını ama bu oyun sayısını LEVELDE gördüm tuhaf oldum yorum eklemek istedim ister aldırış olsun ister olmasın

Arkadaşım düzgün Türkçe ile yazsan daha iyi anlaşılacak.

There might be a God, Clary, and there might not, but I don't think it matters.
Either way, we're on our own.
gamesloft
Soldier
graphgraph
Okunmuyor mu Yani Arkadaşım

listen
Lieutenant Colonel
Gönderiler: 2299
graphgraph
Cinsiyet: Bay pislik1yim@windowslive.com Konum: İstanbul Doğum günü: 19/10
Nokta çok az okudum ama gözlerim ağrıdı resmen

Oyunu oynamadım bilmiyorum ama bunu yazman gereken yer burası değil bence.

gamesloft
Soldier
graphgraph
Dene ozaman arkadaşım ve sonrasında türk oynuna dail olup olmadığını bildir bana belki anlarsın ozaman demek istediğimi

Kurshun
Private
Gönderiler: 30
Puanlar: 2761
graphgraph
LEVEL 3 Yıl, 9 Ay önce  
Oyun hala beta sürümünde , onun için eleştirilerini pek değerlendirilebilir bulmuyorum .

Opticoniro
Colonel
Gönderiler: 2571
Puanlar: 2521
graphgraph
LEVEL 3 Yıl, 9 Ay önce  
Noktalama işaretlerini kullanmayınca, okurken harap oluyoruz.

Neferian
Soldier
Gönderiler: 6
Puanlar: 36
graphgraph
Türk MMO oyuncuları bir şunu öğrenemedi
TÜRKİYEDE İSTANBUL KIYAMET VAKTİ'NDEN BAŞKA TÜRK YAPIMCILARININ YAPTIĞI BAŞKA BİR MMORPG OYUNU YOKTUR!
Metin2,Kabod,Shaiya,PristonTale2 vs vs. gibi Türkçe olan mmorpg oyunlarının yapımcıları TÜRK DEĞİLDİR !
Şunu bir anlayın...
TÜRK OYUNU TÜRK OYUNU SADECE İKV TÜRKLERİN YAPTIGI OYUNDUR.
ONADA GEREKEN DESTEK VERİLMİYOR ZATEN.

knkm
Private
Gönderiler: 15
Puanlar: 12
graphgraph
Kabod Online 3 Yıl, 8 Ay önce  
arkadaşım kimsin bilmiyorum ama sadece ikv deil crysis de türk oyunudur yapımcısı cevat yerlidir bunuda bilip bilmeden konusma

Soldier
Master Sergeant
Gönderiler: 477
Puanlar: 886
graphgraph
Cinsiyet: Bay halilibrahimyildirim1985@msn.com Konum: İstanbul
Kabod Online 3 Yıl, 8 Ay önce  
knkm yazan:
arkadaşım kimsin bilmiyorum ama sadece ikv deil crysis de türk oyunudur yapımcısı cevat yerlidir bunuda bilip bilmeden konusma

Crysis Türk oyunu değil sadece yapımcıları Türk. Ama hiçkimse bunu kabul etmek istemiyor.

Koleksiyoner
Üste gitSayfa: 12
Yetkililer: Alexander the Great

FRPNET

Türkiye'deki FRP tutkunlarını bir araya getiren, Türkiye'nin fantastik kurgu ve FRP sitesi FRPNET'e ulaşmak için tıklayın.

HEARTHSTONE TÜRKİYE

Hearthstone: Heroes of Warcraft TürkiyeBlizzard'ın yeni oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft'ın Türkiye'deki hayranlarını bir araya getirmek amacıyla açılan Hearthstone: Heroes of Warcraft Türkiye'ye girmek için tıklayın.

HEROES OF THE STORM TÜRKİYE

Heroes of the Storm TürkiyeBlizzard'ın yeni oyunu Heroes of the Storm'un Türkiye'deki hayranlarını bir araya getirmek amacıyla açılan HotS Türkiye'ye girmek için tıklayın.

GTATÜRK

GTATürkTürkiye'deki Grand Theft Auto hayranlarını bir araya getiren ve seri hakkındaki en güncel bilgileri bulabileceğiniz siteye girmek için tıklayın.

DOGAN BURDA SITELERI | Atlas | Auto Show | Blue Jean | Burda | Capital | CHIP Online | Ekonomist | Elele | Elle | Elle Decor | eMecmua | Ev Bahce | Evim
Formsante | Guncel Hukuk | Hafta Sonu | Hello | Hey Girl | Istanbul Life | Lezzet - Yemek Tarifleri | Maison Francaise | PCnet | Seninle | Tempo | Yacht Turkiye