Neredesiniz: Ana Sayfa Forum

LEVEL Online

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.    Kayıp Parola?

Telefon şifresini unuttum
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alta gitSayfa: 1
BAŞLIK: Telefon şifresini unuttum
bendenneistion
Corporal
Gönderiler: 120
Puanlar: 4279
graphgraph
Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Telefon şifresini unuttum 2 Yıl, 10 Ay önce  
Samsung star gs-s5233w kullanıyorum,şarjı bitmişti doldurup açtığımda telefon kilidi istedi,hatırlamadığım için ortada kaldım.Lütfen yardım edin şifreyi resetlemenin bir yolu varmı?

Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
arennu opusaru
General
Gönderiler: 3432
Puanlar: 9823
graphgraph
İstersen bir göz at şuna.

www.maxicep.com/samsung/samsung-e250-guv...

Her şey silinecek haberin olsun

Son Düzenleme: 29/03/2012 23:20 Düzenleyen arennu opusaru.
İnFlameS
General
Gönderiler: 3460
Puanlar: 10483
graphgraph
Cinsiyet: Bay Google felan hepsi amcamın. Yok. Konum: Yenimahalle/Ankara Doğum günü: 01/08
Usta bende bir hap var tamam mı ? Unutkanlığa birebir.Sabah akşam tok karnına içiyorsun ömür boyu zeka fışkırıyor.Telefonun şifresini bulduğunda bana ulaş bekliyorum 7/24 ayaktayım ( Nasıl hapsa artık uyuyamıyorsun rüyanda bile zeka tavan yapıyor ).Denemelik 100 TL.Beğenirsen bi kutu 2000 TL.Ömür boyu zeka diyorum iyi düşün.Ara beni ara...!

Son Düzenleme: 30/03/2012 00:30 Düzenleyen İnFlameS.
PageUp
Command Sergeant Major
Gönderiler: 857
Puanlar: 3657
graphgraph
İnFlameS yazan:
Usta bende bir hap var tamam mı ? Unutkanlığa birebir.Sabah akşam tok karnına içiyorsun ömür boyu zeka fışkırıyor.Telefonun şifresini bulduğunda bana ulaş bekliyorum 7/24 ayaktayım ( Nasıl hapsa artık uyuyamıyorsun rüyanda bile zeka tavan yapıyor ).Denemelik 100 TL.Beğenirsen bi kutu 2000 TL.Ömür boyu zeka diyorum iyi düşün.Ara beni ara...!

1 değil 2 değil 3 değil 4 hiç değil tam 5 kavanoz !

Yanında 70.000 parçalık puzzle hediyesiyle

İnFlameS
General
Gönderiler: 3460
Puanlar: 10483
graphgraph
Cinsiyet: Bay Google felan hepsi amcamın. Yok. Konum: Yenimahalle/Ankara Doğum günü: 01/08
PageUp yazan:
İnFlameS yazan:

1 değil 2 değil 3 değil 4 hiç değil tam 5 kavanoz !

Yanında 70.000 parçalık puzzle hediyesiyle

Aynen aynen

Üste gitSayfa: 1
Yetkililer: Alexander the Great

FRPNET

Türkiye'deki FRP tutkunlarını bir araya getiren, Türkiye'nin fantastik kurgu ve FRP sitesi FRPNET'e ulaşmak için tıklayın.

HEARTHSTONE TÜRKİYE

Hearthstone: Heroes of Warcraft TürkiyeBlizzard'ın yeni oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft'ın Türkiye'deki hayranlarını bir araya getirmek amacıyla açılan Hearthstone: Heroes of Warcraft Türkiye'ye girmek için tıklayın.

GTATÜRK

GTATürkTürkiye'deki Grand Theft Auto hayranlarını bir araya getiren ve seri hakkındaki en güncel bilgileri bulabileceğiniz siteye girmek için tıklayın.

DOGAN BURDA SITELERI | Atlas | Auto Show | Blue Jean | Burda | Capital | CHIP Online | Ekonomist | Elele | Elle | Elle Decor | eMecmua | Ev Bahce | Evim
Formsante | Guncel Hukuk | Hafta Sonu | Hello | Hey Girl | Istanbul Life | Lezzet - Yemek Tarifleri | Maison Francaise | PCnet | Seninle | Tempo | Yacht Turkiye