Neredesiniz: Ana Sayfa Forum

LEVEL Online

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.    Kayıp Parola?

Bir kadının size aşık olduğu nasıl anlaşılır?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alta gitSayfa: 1234567
BAŞLIK: Bir kadının size aşık olduğu nasıl anlaşılır?
Lord Of Darkness
Colonel
Gönderiler: 2608
Puanlar: 10
graphgraph
Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Bir kadının size aşık olduğu nasıl anlaşılır? 3 Yıl, 9 Ay önce  
YUNUS EMRE yazan:
kopur yazan:
YUNUS EMRE yazan:
kopur yazan:
Subject.16 yazan:
aşık olan kız hırçınlaşır ( size karşı)
beklemediğiiniz tepkiler verir. (gereksiz bir espiriye çok gülmek, ya da iltifat ettiğinizde garip bir cevap vermek gibi)
bacakbacak üstüne atıyorsa size doğru atar, saçı ile oynar...

eh gerisini de siz anlayın artık canım.

hmm bende böyle şeyler olmadı demek ki kız benden hoşlanmıyormuş sadece göz göze geldik baya arada sırada da bana aşk hikayeleri mesaj attı telefonuma o kadar.....

boş işler bunlar kardeşim bu kadın veletler sağ gösterip o çakar haa dikkat edin haaa

haa sakına yanlış anlamayın benim kızlarla hiç alakam olmadı bu zamana kadar yaşım küçük.

valla dediğin çıktı kız elden gitti ya bizim okula akşam etütleri de koydular çıkışta kendimiz eve otobüsle gidiyoruz ben kalmıyorum o etütlere (kırıyorum okulu anlayın işte) ertesi sabah bi baktım benimkini başka bir erkek arkadaş evine götürmüş ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN diyim ne diyim ne yapıyım ben şimdi ya?

bak dediğim çıktı.
bu arada sen açılmassan onun sana açılacak hali yokya. hiç uğraşma derim ne yapıyosa yapsın seni ilgilendirmez.
bos ver yani yoksa sendemi onu seviyosun hıı?

Yunus'dan nasihatler: 1.BÖLÜM

hem daha ergeniz aşkmış felan hiç bulaşma, çıkmaymış felan bu yaşta.hele çıkmaya sinir olurum.yok o onu seviyomuş yada o onu seviyomuş hepsi yalann?Zamanı gelir gördüğün bir kişiye aşık olursun felan yanı aşk anca böyle olur.kı
kızlara dikkat edin haa bu zamanda düzgün huylu içiyle dışı bir olan 2 yüzlü olmayan masum olan kız yok bu devirde.

sakına hiç kimsenin kalbiylede oynamayın.

Tamamen doğru konuşmuşsun valla. Hele aşk denen şeye hiç ama hiç inanmıyorum! ("Aşk" denen şeyin ne yalan olduğunu kendim test ettim, onayladım. )

Son Düzenleme: 29/10/2010 22:26 Düzenleyen Lord Of Darkness.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
gamemonster957
Chief Warrant Officer
Gönderiler: 1235
Puanlar: 0
graphgraph
YUNUS EMRE yazan:
kopur yazan:
YUNUS EMRE yazan:
kopur yazan:
Subject.16 yazan:
aşık olan kız hırçınlaşır ( size karşı)
beklemediğiiniz tepkiler verir. (gereksiz bir espiriye çok gülmek, ya da iltifat ettiğinizde garip bir cevap vermek gibi)
bacakbacak üstüne atıyorsa size doğru atar, saçı ile oynar...

eh gerisini de siz anlayın artık canım.

hmm bende böyle şeyler olmadı demek ki kız benden hoşlanmıyormuş sadece göz göze geldik baya arada sırada da bana aşk hikayeleri mesaj attı telefonuma o kadar.....

boş işler bunlar kardeşim bu kadın veletler sağ gösterip o çakar haa dikkat edin haaa

haa sakına yanlış anlamayın benim kızlarla hiç alakam olmadı bu zamana kadar yaşım küçük.

valla dediğin çıktı kız elden gitti ya bizim okula akşam etütleri de koydular çıkışta kendimiz eve otobüsle gidiyoruz ben kalmıyorum o etütlere (kırıyorum okulu anlayın işte) ertesi sabah bi baktım benimkini başka bir erkek arkadaş evine götürmüş ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN diyim ne diyim ne yapıyım ben şimdi ya?

bak dediğim çıktı.
bu arada sen açılmassan onun sana açılacak hali yokya. hiç uğraşma derim ne yapıyosa yapsın seni ilgilendirmez.
bos ver yani yoksa sendemi onu seviyosun hıı?

Yunus'dan nasihatler: 1.BÖLÜM

hem daha ergeniz aşkmış felan hiç bulaşma, çıkmaymış felan bu yaşta.hele çıkmaya sinir olurum.yok o onu seviyomuş yada o onu seviyomuş hepsi yalann?Zamanı gelir gördüğün bir kişiye aşık olursun felan yanı aşk anca böyle olur.kı
kızlara dikkat edin haa bu zamanda düzgün huylu içiyle dışı bir olan 2 yüzlü olmayan masum olan kız yok bu devirde.

sakına hiç kimsenin kalbiylede oynamayın.

Yaşının küçük olduğu konuşmalarından belli oluyor bu forumda kız var ve kız arkadaşı olan erkekler var ve sen düzgün kız yok diyorsun sence ayıp olmuyormu seni tanıyor olsam döverdim

kopur
Warrant Officer
Gönderiler: 1066
Puanlar: 2329
graphgraph
Cinsiyet: Bay oyuncununmekani.com Konum: türkiye Doğum günü: 07/10
ya gamemonster kardeşim sence ben ne yapıyım şimdi? şimdi bu kızın beni sevmediği anlamına mı geliyor?

gamemonster957
Chief Warrant Officer
graphgraph
ya bırak kardeşim kızı sana kızmı yok ama bak şöyle düşün, düşünmek için 2 tane seçenek var 1. gördüğün erkek kızın abisi yiğeni olabilir ve bu sana pas verdiğini ve sana kalan tek şeyin gol atmak olduğunu gösterir 2. si ise kız seni beklemenkten sıkılıp şöyle demiş olabilir yanlış anlama ''mal mal birbirimize bakıp mesajlaşıyoruz yeter artık'' diyip başka çocuk bulmuş olabilir ve bu kızın sana layık olmadığını gösterir.Eğer 2. si ise git hoşlandığın bir kıza açıl nede olsa erkeksin 1.de hayır der 2.de hayır der 3.de artık senden hoşlanır ama sakın şöyle yapma acaba kız benden hoşlanıyomu şöylemi böylemi ay şumu bumu falan git de seni seviyorum kızım şaka tabi ona açıl zaten mesela senin durum sen her kızda böyle bir olay yaşadınmı hayır demekki bu kızda farklı birşey varki sana davranışında bir farklılık sezdin ama geç kalmış olabilirsin sen bu işin aslını öğren.

kopur
Warrant Officer
Gönderiler: 1066
Puanlar: 2329
graphgraph
Cinsiyet: Bay oyuncununmekani.com Konum: türkiye Doğum günü: 07/10
ayrıca facete de sürekli aşkla ilgili şeyler paylaşıp duruyor gamemonster....

gamemonster957
Chief Warrant Officer
graphgraph
Belki aşıktır olamazmı ya sen dediğimi yap arkadaşlarından öğren hoşlandığı birlikte olduğu biri varmı yoksa yapıştırrrrrrrrrr. git açıl

kRatosCan
First Sergeant
Gönderiler: 550
Puanlar: 11
graphgraph
Üzgünüm ama bir kadın aşık olmaz. Sadece kendi egosunu tatmin etmek amacı ile karşı tarafa birtakım acılar çektirir vesayre. Aşk değil de, bir kadının ilgisini anlamak da zor birşey değil zaten. Hissettirir sana. sana baktığını falan yakalarsın, konuşmaya çalışır çeşitli konularla falan. Ama dediğim gibi, aslında bu seni sevdiğinden değil sadece kendi egosu ile alakalıdır.

Loop.
listen
Lieutenant Colonel
Gönderiler: 2299
graphgraph
Cinsiyet: Bay pislik1yim@windowslive.com Konum: İstanbul Doğum günü: 19/10
kRatosCan yazan:
Üzgünüm ama bir kadın aşık olmaz. Sadece kendi egosunu tatmin etmek amacı ile karşı tarafa birtakım acılar çektirir vesayre. Aşk değil de, bir kadının ilgisini anlamak da zor birşey değil zaten. Hissettirir sana. sana baktığını falan yakalarsın, konuşmaya çalışır çeşitli konularla falan. Ama dediğim gibi, aslında bu seni sevdiğinden değil sadece kendi egosu ile alakalıdır.
Aaah, nerede o eski kadınlarr... Çok şanssız bir dönemde doğmuşuz gerçekten yav...

007erdem
First Sergeant
Gönderiler: 507
graphgraph
Lord Of Darkness yazan:
007erdem yazan:
İkidebir yüzyüze geliyorsanız ve sana doğru bakıp gülüyorsa.KESİNdir
Gülme olayına dikkat et çok önemli,hiç olmadık yerlerde gülüyorsa tamamdır kız senden hoşlanıyor

Bana 30 kere baktı güldü, ama bir şey olmadı. Bence böyle bir şey yok. Anladım çünkü bunu.

Gülme var gülme var

Lord Of Darkness
Colonel
Gönderiler: 2608
graphgraph
kRatosCan yazan:

İşte aynen katıldığım söz! Sadece kendi egolarını tatmin ederler, -şimdiki kızlar için söylüyorum- bir gün seni, diğer gün en yakın arkadaşını severler onlar.

Üste gitSayfa: 1234567
Yetkililer: Alexander the Great

FRPNET

Türkiye'deki FRP tutkunlarını bir araya getiren, Türkiye'nin fantastik kurgu ve FRP sitesi FRPNET'e ulaşmak için tıklayın.

HEARTHSTONE TÜRKİYE

Hearthstone: Heroes of Warcraft TürkiyeBlizzard'ın yeni oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft'ın Türkiye'deki hayranlarını bir araya getirmek amacıyla açılan Hearthstone: Heroes of Warcraft Türkiye'ye girmek için tıklayın.

HEROES OF THE STORM TÜRKİYE

Heroes of the Storm TürkiyeBlizzard'ın yeni oyunu Heroes of the Storm'un Türkiye'deki hayranlarını bir araya getirmek amacıyla açılan HotS Türkiye'ye girmek için tıklayın.

GTATÜRK

GTATürkTürkiye'deki Grand Theft Auto hayranlarını bir araya getiren ve seri hakkındaki en güncel bilgileri bulabileceğiniz siteye girmek için tıklayın.

DOGAN BURDA SITELERI | Atlas | Auto Show | Blue Jean | Burda | Capital | CHIP Online | Ekonomist | Elele | Elle | Elle Decor | eMecmua | Ev Bahce | Evim
Formsante | Guncel Hukuk | Hafta Sonu | Hello | Hey Girl | Istanbul Life | Lezzet - Yemek Tarifleri | Maison Francaise | PCnet | Seninle | Tempo | Yacht Turkiye