İncelemeler

7.0

Dispatcher

Karanlık, insanoğlunun ilk günden beri en büyük korkusu olmuştur. Her daim aydınlıkta kendisini daha güvende hissetmiş, her daim karanlıkta uyumuştur.

8.9

Furi

Son zamanlarda bir çok aksiyon oyununun, özellikle AAA olanların, oynanışı es geçip efektlere ve reklamlara abanmasından dolayı keyifli bir oynanış elde edemiyorduk.

7.3

Beholder

Genel geçer oyun mekaniklerinin dışına çıkan, kimi zaman zorlama da olsa farklılık peşinde koşan oyunların sektörü her daim bir adım daha ileriye taşıdığını düşünüyorum.

7.4

Frozen State

Erken erişimdeyken ilk bakış yazdığım oyunlar tamamlandığında içimi gereksiz bir mutluluk kaplıyor. Yerimde duramıyor, kıpır kıpır oluyorum.

7.5

Ember

RPG oyunları farklı dönemlerde, farklı şekilde karşımıza çıkan yapımlardır. Hatta kendilerine biraz yakından baktığımız zaman en çok çehre değiştiren oyun türü olduklarını görürüz.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nightmares ilk bakışı LEVEL'ın Mart sayısında! #level #leveldergisi #oyun #oyundergisi… https://t.co/seEZGhuPEf
LEVEL Mart sayısı 28 Şubat'ta İstanbul, 1 Mart'ta tüm Türkiye'de bayilerde! https://t.co/lS5O50CfhP https://t.co/aSQBEJMtSh

Flickr