Telltale Games

Game of Thrones a Telltale Games Series

8,6

İnceleme

8,6

Game of Thrones: Episode 3

Entrikaların zirve yaptığı bölüm! Telltale Games’in harika bir şekilde pazarladığı bölüm bölüm oyun modelinin son konuğu olan Game of Thrones serisi, tüm hızıyla devam ediyor.
8,6

Game of Thrones: Episode 2

Böylesine dev bir isimle karşımıza çıkmayı başaran firma, pek tabii ki dizi ve oyun severlerin odağı haline geldi. Malum, daha önce üretilen Game of Thrones oyunları ne yazık ki başarılı olamamıştı.
8,6

Game of Thrones: Episode 1

Bugüne kadar Telltale Games tarafından üretilen oyunları deneyim etmediyseniz, Game of Thrones’a başlamadan önce önceki oyunları deneyim etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr