Lineage 2: Revolution

Gönderen - - İncelemeler, 4 Fazlasi
close [x]

Lineage 2: Revolution

Lineage 2 Revolution, dünyanın en büyük mobil oyun geliştiricilerinden biri olan Netmarble’ın RPG oyun severlere bir hediyesi.

Oyun; devasa açık dünyası, büyük ölçekli savaşları ve yüksek grafik kalitesi ile mobil MMORPG kategorisindeki pek çok rakibine kapatamayacakları bir fark atıyor.

Görev Sistemi
Lineage 2 Revolution’da hakimiyet sende! Sade ve kullanışlı arayüzü, görevlerin yapılmasını kolaylaştırıyor. Oyuncular, devam eden ve sıradaki görevlerle ilgili bilgileri menüden sürekli kontrol edebiliyor ve tek bir dokunuşla görev alanına ulaşabiliyor. Eğer acil bir işim var, sürekli telefona bakamam diyorsan; otomatik görev sistemi vakit kaybetmeden karakterinin seviyesini yükseltmen için sana yardımcı olacak.

Silahlar ve Zırhlar
Unreal 4 oyun motorunun gücünü sonuna kadar kullanan Lineage 2 Revolution, göz kamaştıran zırh ve silahlara sahip. C’den SR’ye farklı derecelerde zırh ve silahlar, savaşta ne kadar güçlü olduğuna etki ediyor. En iyi zırh ve silahları bulmak istersen zindanlar seni bekliyor.

Klan Sistemi
Bu oyunda ilerlemek istersen, kesinlikle bir klana katılmalısın! Klan seviyesine göre 50 kişiye kadar arkadaşınızı bir araya toplayabilir ve diğer klanlara savaş açabilir, Kale Kuşatması ve Şato Kuşatması’nda diğer klanlarla Kalenin Lordu ünvanı için mücadele edebilirsiniz.

Canavar Albümü
İşte oyundaki tüm yaratıkları alt etmeliyim diyenler için harika bir içerik. Canavar Albümü ile, öldürdüğün yaratıkların özlerini bir albümde toplayarak savaş gücünü artırabilirsin. İlk bakışta kolay görünse bile albümü doldurmak oldukça zor, çünkü öldürmen gereken pek çok baş düşman ve nadir yaratıklar için sıkı grup arkadaşlarına ihtiyacın olacak.

Run İşleme
Karakterinin sahip olduğu Saldırı, Savunma, Büyü Kaçınması ve daha pek çok değeri run işleme sistemi ile artırman mümkün. Runları işlemek için farklı düzendeki run sayfaları ile karşılaşacaksın, sayfalar doldukça, değerlerin kalıcı olarak artacak ve rakiplerine karşı avantaj senin olacak.

Oynanabilir Sınıflar
Oyunda, Aden Dünyası’nı keşfetmek için dört farklı ırktan birini seçmelisin: İnsan, Elf, Kara Elf ya da Cüce. Toplam 24 farklı sınıf arasından seçim yaparken, ırkların kendine özgü özelliklerini göz önünde bulundurmayı ihmal etme!

Aden Dünyası
Lineage 2: Revolution uçsuz bucaksız bir haritaya sahip ve Dünya tarihiyle yaşayan 18 ayrı bölgeye sahip. Fakat çevreyi keşfederken dikkat! Sizi her bir bölgede orklardan Kara Mistik’e, kertenkeleadamlardan Medusa’ya büyük tehlikeler bekliyor olacak!

Hala oynamadıysanız yılın en iyi mobil MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution’ı şu adresten indirebilirsiniz >> http://smarturl.it/t4mpgq

Bu bir advertorial’dır.Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.