1967 Almanya’sında geçen bir macera: Trüberbrook

Bilim kurgu/ macera türündeki “Trüberbrook” gibi bir oyuna her gün rastlayamazsınız.

Her sahnesi el ile dizayn edilen oyun, sanki size bir film izliyormuşsunuz gibi hissettiriyor. Etkileyici hikayesi ve oynanış mekanikleriyle hayli ilgimizi çeken bir oyun. Fakat oyunun tamamlanabilmesi maddi meseleler söz konusu.

Haliyle, bu hedef doğrultusunda bir KickStarter projesi başlatıldı. Hedefleri olarak 80.000 dolar gibi bir tutar belirleyen ekip, bu hedefi yakalayacakları konusunda umutlu. Diğer taraftan şimdilik 15.000 dolar gibi bir destek toplanabilmiş.

Hikayesi 1967 yılında geçen oyunda ortalık karışık. Soğuk Savaş, Vietnam savaşı, bir yandan Rusya ve Amerika’nın uzay çatışması. Hikayemiz 20’li yaşlarının sonundaki bir öğrencinin, yani Hans Tannhauser’in ufak bir Alman köyü olan Trüberbrook’a seyahat kazanmasıyla başlıyor.

Oyun dönemin atmosferini hayli başarılı şekilde yansıtmış. O dönem Almanya’sına ilgiliyseniz ve Valiant Hearts’ı oynamışsanız, belki oyuna bağışta bulunmak isteyebilirsiniz.

Yayınlanan videoya linkten ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Ballistic Baseball, Apple Arcade Forması İle Sahaya Çıkıyor! https://t.co/PyoNr6kLL4 https://t.co/LRV9MYcaBO
Razer Vıper Ultımate Kablosuz Oyun Faresi İle Üstün Hızda Hüküm Sürün https://t.co/Lzb6AG9nFT https://t.co/7SlEQs2A3V

Flickr