20. yılında Metal Gear Solid introsu yeniden yapıldı

Bir döneme damgasını vuran çığır açıcı oyun Metal Gear Solid’in çıkışının üstünden tam 20 yıl geçmiş! Zaman çok çabuk geçiyor. Pek çok oyun daha birkaç seneyi göremeden unutuluyorken görünen o ki, Metal Gear Solid hala kalplerdeki yerini koruyor.

Öyle ki, bir hayran oyunun 20. yılını kutlamak için 1998 yılında yapılmış giriş videosunu Unreal Engine 4 ile baştan yapmış.

Video üzerine bir hayli çalıştığı düşünülen Erasmus Brosdau sadece görüntüleri düzeltmemiş, seslerin de daha temiz duyulmasını da sağlamış. 2018’in teknolojik avantajlarından faydalanarak bazı editler ve ufak tefek süslemeler de eklemiş.

Neden olmasın ki?

Aşağıya intronun sırasıyla 1998 ve 2018 versiyonlarını koyuyoruz ki iki video arasındaki benzerlikler ve farklılıklarla Brosdau’nun ne kadar hoş bir iş çıkarmış olduğunu anlayabilelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr