Detroit: Become Human için yeni video…

Fahrenheit, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls gibi sinematik macera oyunlarıyla tanıdığımız Quantic Dream’in yeni oyunu Detroit: Become Human için yayınlanan yeni video, aldığınız kararların çeşitliliği ve oyuna etkileri üzerine kurulu.

Bilindiği gibi Detroit: Become Human ilk tanıtımında ana karakterimiz android bir genç kız olacak gibi gözüküyordu, ancak Quantic Dream E3’ye yeni bir karaktere, Connor’a odaklanmış gibi gözüküyor. Connor bir android ve videoda görüyoruz ki polis tarafından bir rehin almak vakasını çözmek, daha doğrusu küçük bir kızı rehin alan bir android’i ikna etmek için kendisinden yardım istenmiş.

Burada devreye kararlar giriyor, öyle ki oyunda aynı sahnede verebileceğiniz pek çok ana karar ve pek çok ilave karar var, sizin de görebileceğiniz gibi aynı vakayı onlarca farklı şekilde sonuçlandırmak mümkün hale geliyor. Kısaca Quantic Dream bu oyunla beraber önceki oyunlarında bulunan interaktif oynanışı bir kat yukarı çekmiş.

Sadece PS4’e özel olarak geliştirilen oyunun çıkış tarihi ise henüz belirsiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr