3 adet Dark Souls III’ten birini kazanın!

Geçtiğimiz ay Türkiye mağazasının açılışını yapan Kinguin’in LEVEL okurlarına bir sürprizi daha var. Üç adet Dark Souls III Steam kodu sizleri bekliyor!

Bunun için tek yapmanız gereken sayfaya eklediğimiz Gleam formu üzerinden yarışmaya katılmak. Kazanan takipçilerimize kodları, yarışma bitiminden sonra Kinguin tarafından ulaştırılacak.

From Software’in Demon’s Souls ile başlayan kan, ter ve gözyaşı dolu yolculuğunun son halkası bilindiği gibi Dark Souls III. Eğer seriye yabancıysanız, daha satın al butonuna bastığınız anda ekranda beliren “You’re Dead!” yazısından da anlayacağınız üzere sizi yüzlerce kez öleceğiniz, uzun bir macera bekliyor. Yeni oyunda yeni Boss’lar, devasa oyun alanları ve Bloodborne tarzı, daha hızlı bir oynanış dikkati çekiyor. Ayrıca atmosfer, geliştirilmiş grafikler ve sinir bozucu müzikler de tam istediğimiz gibi.

Kinguin ve LEVEL ile Dark Souls 3 kazanın!

Dijital mağazasıyla 3 milyondan fazla ziyaretçiye 25 binden fazla ürün sunan Kinguin, mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini sağlamak için alıcıları ve satıcıları yenilikçi altyapısıyla birleştiren bir platform bilindiği gibi. Kinguin, Türkiye’deki oyunculara www.kinguin.net/tr adresi üzerinden hizmet vermekte.

3 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
    • Kürşat Zaman 1 year ago | Cevapla
      Kodların dağıtımları Kinguin tarafından yapılıyor ve kazananların kodları da gönderildi. :) Maillerinizi kontrol ediniz. :)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr