Telltale Game, 7 Days to Die’ın konsollar için çıkış tarihini duyurdu.

First-person shooter kamera açısıyla oynanacak olan 7 Days to Die’ın içinde kule savunması, hayatta kalma, korku ve RPG öğeleri bulunacak. Oyuncular ilk başladığında çırılçıplak, malzemesiz ve silahsız olacaklar. Oyuncular craft yapma, barınak inşa etme, açlık ve susuzlukla başa çıkmak zorunda. Ayrıca ormanda olduğumuzu da unutmayalım, birçok yırtıcı hayvan ve zombiler bizleri bekliyor ve onları savuşturmamız gerekecek.

Dallas merkezli oyun geliştiricisi The Fun Pimps, 7 Days to Die’ın Steam erken erişim dönemi boyunca 1.5 milyon kopyanın üstünde satmayı başardığını açıkladı.

Aralık 2013 tarihinden beri Steam’de erken erişimde bulunan 7 Days to Die, PS4 ve Xbox One’a çıkışını ise 1 Temmuz’da yapacak. Amerika’daki oyuncular ise 28 Haziran tarihinde oyuna sahip olabilecekler.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr