AC Origins’in ilk DLC’si yolda…

Oyunun ilk eklenti paketi The Hidden Ones, Romalılar tarafından yönetilen yeni bir bölgede geçiyor ana oyunun hikayesinin peşinden geliyor. Kahramanımız ise yine Bayek.

Bu yılın en iyi oyunları arasında gösterilen Assassin’s Creed Origins’in ilk DLC’si büyük bir heyecanla bekleniyordu. Sonunda Ubisoft bizi sevindirecek bir haber verdi ve DLC’nin yakında geleceğini duyurdu. Hatta DLC hakkında bizlere ufak bilgiler de verdi.

Ubisoft yeni DLC’nin hikayeye önemli katkılarda bulunacağını söylüyor. Ayrıca Maksimum Level seviyesinin de 40’tan 45’e çıkarılacağı duyuruldu. Ayrıca eklentiyle beraber bazı ücretsiz içerikler de oyuna eklenecek ki FOR HONOR oyunundan bir şövalye kostümü de bunlara dahil.

Oyuncular 40 saate yakın oynanıştan sonra bile AC Origins’e aç bir vaziyette pusuda bekliyorlar. Maalesef bu DLC’nin kesin tarihi açıklanmadı ancak Ocak ayı içinde bizlerle buluşması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr