AC Origins’in ilk DLC’si yolda…

Oyunun ilk eklenti paketi The Hidden Ones, Romalılar tarafından yönetilen yeni bir bölgede geçiyor ana oyunun hikayesinin peşinden geliyor. Kahramanımız ise yine Bayek.

Bu yılın en iyi oyunları arasında gösterilen Assassin’s Creed Origins’in ilk DLC’si büyük bir heyecanla bekleniyordu. Sonunda Ubisoft bizi sevindirecek bir haber verdi ve DLC’nin yakında geleceğini duyurdu. Hatta DLC hakkında bizlere ufak bilgiler de verdi.

Ubisoft yeni DLC’nin hikayeye önemli katkılarda bulunacağını söylüyor. Ayrıca Maksimum Level seviyesinin de 40’tan 45’e çıkarılacağı duyuruldu. Ayrıca eklentiyle beraber bazı ücretsiz içerikler de oyuna eklenecek ki FOR HONOR oyunundan bir şövalye kostümü de bunlara dahil.

Oyuncular 40 saate yakın oynanıştan sonra bile AC Origins’e aç bir vaziyette pusuda bekliyorlar. Maalesef bu DLC’nin kesin tarihi açıklanmadı ancak Ocak ayı içinde bizlerle buluşması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Türk oyun sektörü 2018 yılında çok önemli bir kilometre taşını geride bıraktı ve oyun ihracatında 1 milyar dolar çı… https://t.co/VSPdfTJTkj
Geleneksel Chapter serisinin 7. ayağı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek https://t.co/nuU19rtQHV https://t.co/0XE7lPHEYj

Flickr