Albion Online’da son beta süreci başladı…

Yılın merakla beklenen oyunlarından Albion Online’da bir önceki beta süreci bitirildi ve yepyeni oyun içi özellikler içeren final beta başladı.

Oyun sunucularını sıfırlayan Sandbox Interactive, sandbox MMORPG türündeki oyunu Albion Online için büyük önem taşıyan final beta sürecini başlattı. Böylece, oyunu halihazırda oynayan ve oyunun yeni dünyasına adım atmak, tüm geliştirmelerle yepyeni özellikleri keşfetmek isteyen 160.000 Founder oyuncu için taze bir macera başlamış oldu. Legendary statüsündeki Founder’lar betayı oynamaya 1 Ağustos’ta, Epic ve Veteran statüsündekiler ise 2 ve 3 Ağustos’ta başladılar. Founder Pack’ini bir üst klasmana yükseltmek isteyenler https://albiononline.com/en/shop/ adresindeki Albion Online Store’u kullanabilir.

Oyuncuların Albion’daki macera deneyimini zenginleştirmek üzere yola çıkan Sandbox Interactive, örneğin oyunun Destiny Board’unu yeniden yapılandırmak ve Guild vs Guild savaş sistemini revizyondan geçirmek gibi pek çok çalışma yaptı, ayrıca tüm guild sistemine yeni özellikler ekledi. Bu, yeni özelliklerin eklendiği tek alan değil. Yeni dünyalar Royal Islands ve The Outlands’in tamamen benzersiz görünüş ve farklı yapılara sahip biyomları da (bataklık, bozkır, dağlar gibi) yenilikler arasında. Oyuncular, bu yeni ortamlarda rekabetin dışında kalmamak için, yeni eklenen Artifact Items sistemindeki silah, zırh seti, off-hand gibi ganimetlere sahip olabilirler.

Ama iş bunlara sahip olmakla da bitmiyor. Oyuncular akıllı kararlar vermek ve doğru hareket etmek zorundalar, çünkü oyunun yeni eklerinden olan Reputation & Crime sistemi oyun içinde kimin onurlu davrandığını kimin kirli işler çevirdiğini takip edecek. Reputation (şöhret) bir stat’tan daha fazlası ve Albion dünyasının oyuncuya karşı ne tavır alacağını doğrudan belirleyen bir etki taşıyor.

Zengin yeni özellikleri ve geliştirmeleriyle Final Beta tüm oyunculara keşfedilecek devasa yeni alanlar ve Albion Online dünyasını istedikleri gibi şekillendirme fırsatı veriyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr