Talk Online Panel ve LEVEL işbirliğiyle, ödüllü anketlerimiz hazır.

Her ne kadar sosyal medya’da, websitemizde, attığınız e-postalar ile sizden yorumlar alabiliyor olsak da LEVEL Dergisi’ni ve LEVEL Online websitesini daha ileriye taşımak için profesyonel bir yola başvurmanın daha iyi olacağını düşündük. Bu bağlamda da Talk Online Panel ile anlaşarak sizlere üç farklı anket hazırladık.

LEVEL Dergisi Okur Anketi, LEVEL Online Ziyaretçi Anketi ve LEVEL Okur Tercihleri Anketi ile amaçladığımız sizden en samimi biçimde farklı konularda geri dönüş almak ve bunun sonucunda da ilgili konularda dergimizi ve internet sitemizi geliştirmek.

Anketleri tamamlayanlara sürpriz oyun hediyeleri vermeyi de ihmal etmiyoruz. Anketleri tamamlayanlar arasındaki 10 kişiye çeşitli oyunlar dağıtacağız.

İlk anketimiz olan LEVEL Dergisi Okur Anketi’ne aşağıdaki link’ten ulaşabilirsiniz. Bu anket ayrıca siteye girdiğinizde de karşınıza bir pencere olarak da açılacak, reklam sanmayın sakın.

Anketlere göstereceğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkürler!

LEVEL Dergisi Okur Anketi

http://p.mindtake.eu/4-qna18b0uQAY1VO_tKptEwA~~&l=tr

logo

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr