Anthem nihayet çıkış tarihi aldı!

Bu oyun hakkında bir şey konuşurken çok dikkatli olmalıyım zira bir süredir “hiç olmayacağına” dair nereden geldiği belli olmayan, belli gerekçelere de dayandıramadığım bir his bırakıyor bende.

Tarihi buradan köye kadar uzanan efsanevi Bioware’in elinden çıkan oyun, tanrılar tarafından terk edilmiş bir dünyada kendilerini bir hayatta kalma savaşının ortasında bulan insanların ve muhteşem gözüken exosuitleri içinde arz-ı endam eden Freelancers grubunun hikayesini seriyor önümüze.

Anthem hakkında buraya kadar söylediklerimiz zaten bilinen şeyler, yeni öğrendiklerimiz içinde en önemlisi ise oyunda microtransactionların olacağı. Hemen endişelenmeyin, bu durum sadece kozmetik eşyalar için geçerli. Ayrıca oyunda lootboxlar da olmayacak.

Ve tabii, çıkış tarihi. Onlarca saat boyunca bizleri ekran başına hapsetmeyi vadeden bu macera 22 Şubat 2019’da başlayacak.

Son olarak aşağıda oyunun dört dakikalık oynanış videosunu da izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr