ARMA’nın strateji ile imtihanı…

Bohemia Interactive’in bir nesli çalılıklarda süründüren serisi ARMA yeni bir oyunla karşımızda; ARMA Mobile Ops

Hemen anlayabileceğiniz gibi oyun Android ve iOS için geliştirilmiş bir yapım, fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere bildiğimiz ARMA oyunlarına kıyasla hayli farklı bir oynanışa sahip zira strateji türünde geliştirilmiş.

Oyun ilk bakışta Mobile Strike’ı andırmıyor değil, bununla birlikte Bohemia’nın ağırlığını PC’ye vermeye devam edeceğini de memnuniyetle söyleyebiliriz. Bununla birlikte Bohemia Interactive büyüme sancılarını en aza indirmek için mobil ve browser oyunlarına (Mini DayZ gibi) destek vermeyi de sürdürecek gibi gözüküyor.

arma_mobile_ops-5

Hikâye modunun yanında bir de PvP multiplayer moduna sahip olan ARMA Mobile Ops’u ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

TESO: Morrowind'in piyasaya çıkmasına sadece iki hafta kaldı... Serinin son üyesinin beta izlenimlerini yazdık.… https://t.co/ae1PAgBmDw
Xbox Live Gold Haziran ayının ücretsiz oyunları açıklandı! https://t.co/D4puVO8nKS https://t.co/2Cyy08W4ew

Flickr