Assassin’s Creed yaratıcısından 1666: Amsterdam’ın ilk görüntüleri

1666: Amsterdam Ubisoft tarafından iptal edilmişti fakat şimdi Assassin’s Creed yaratıcısı Patrice Desilets, 1666: Amsterdam’ın ilk görüntülerini gün yüzüne çıkardı.

İlk olarak PS3 ve Xbox 360 için THQ Montréal stüdyosunda geliştirilen 1666: Amsterdam, kısa bir süre sonra Ubisoft stüdyosu tarafından satın alındı ve daha sonra 2010 yılında Desilets kovulunca oyun iptal edildi.

Necrosoft Games kurucusu Brandon Sheffield’a göre Hırvatistan’da gerçekleşen the Reboot Develop konferansında konuşmalar sırasında oyunun görüntüleri ele geçirilmiş. Oyunun konusu ise “şeytandan daha kötü”, masum insanları öldürmek için küçük hayvanları ve gizli, doğa üstü güçleri kullanmayı içeriyor.

Bu haftanın başlarında Désilets, Ubisoft ile bir anlaşma yaparak mülkiyet haklarını satın aldığını duyurdu.

Désilets’in yeni kurduğu bağımsız stüdyosu Panache Digital Games ile bu projeye devam edip etmeyeceği belirsiz olsa da, ancak yeni oyunu Ancestors: The Humankind Odyssey geliştirilmeye devam ediyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr