Assassin’s Creed filminin fragmanı yayımlandı!

Başrollerinde Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons ‘ın bulunduğu ve oyuncuların merakla beklediği Assassin’s Creed filminden ilk fragman geldi.

Bugüne kadar 91 milyon kopya satarak, daha sektöre girmeden Hollywood filmlerine kafa tutabilen bir isim haline gelen Assassin’s Creed serisinin şu fragmanını görene kadar aklımda bazı şüpheler olduğunu, oyuncu kadrosuna rağmen filme şüpheyle yaklaştığımı söylemem lazım.

Michael Fassbender, Marion Cotillard ve Justin Kurzel geçtiğimiz yıl bir diğer adaptasyon olan, Orson Welles versiyonu sinema tarihini en iyileri arasında gösterilen Macbeth’in 2015 versiyonunda da beraber çalışmış ve 15 milyon dolar civarında bir bütçe ile çekilen film hayli iyi eleştiriler almasına rağmen sadece 13 milyon dolar gişe hasılatı getirebilmişti.

Bakalım AC: Syndicate’ın ardından ilişkimizi düzelttiğimiz Assassin’s Creed markası beyazperdede gözümüze nasıl gözükecek?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr