Ballistic Baseball, Apple Arcade Forması İle Sahaya Çıkıyor!

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından biri olan Gameloft’un yeni oyunu Ballistic Baseball, Apple Arcade kullanıcıları ile buluşuyor.

Gameloft Brisbane stüdyosu tarafından geliştirilen Ballistic Baseball, atıcı ile vurucu arasındaki asırlık rekabetin, gerçekçi bir kapışma ortamında resmedilmesine odaklanıyor. Strateji, hangi oyuncuların hücum ve savunmaya geçeceğini belirlemek için sahada başlıyor ve kullanıcıların yetenekleri, seçmiş oldukları atıcıların ve vurucuların saha içinde kontrol edilmeleri ile teste tabi tutuluyor.
Ballistic Baseball, oyuncuya karşı oyunca çevrim içi kapışmalara olanak sağlayan gerçek zamanlı bir arcade deneyimidir. Oyuncular, rakiplerinin yapmış oldukları eylemleri gerçek zamanlı olarak görür ve tepki verir, ve çapraz platform desteği ile bütün Apple cihazlarında yapmış oldukları ilerlemeyi takip edebilirler. Game Center sayesinde, rekabetçi deneyimi arttırmak için dengeli bir eşleştirme sistemi ve başarım listesi gibi özellikler de oyuna eklendi.

Gameloft COO’su Baudouin Corman “Apple Arcade; üyelerine ister evde, ister seyahatte bütün oyunları diledikleri gibi oynayabilmeleri için harika ve yenilikçi bir hizmet sağlıyor. 20 yıllık deneyimizi Apple Arcade’e sunmaktan dolayı gurur duyuyoruz.” dedi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr