Battlefield 1’den 22 dakikalık yeni video!

Yılın “şimdiye kadar” en fazla beklenen oyunu olan Battlefield 1’in 45 dakikalık E3 videosunun ardından, Eurogamer’dan da 22 dakikalık Domination modu videosu geldi.

Ian Higton tarafından kayda alınan videoda, hepsi St.Quentin Scar haritasında oynanmış 3 adet tam Domination maçı bulunuyor ve bu haritanın “boyutları itibarıyla sniper olarak oynanın fazla verimli olmadığını da düşünürseniz” bolca aksiyon garantili olduğunu söyleyebiliriz.

Frostbite’ın bizlere sunacağı hava efektleri daha önceki gösterimde dikkatinizden kaçtıysa videoyu özellikle öneriyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr