Battlerite Battle Royale neye benzeyecek? İşte ilk görüntüler

Stunlock Studios geçtiğimiz günlerde sevilen oyunları Battlerite’a Battle Royale modu geleceğini duyurmuştu. Şimdi de yeni modun görselleri ve ekstra bilgiler bizlerle.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberle birlikte Battlerite Royale’in yakında bizlere sunulacağını sizlerle paylaşmıştık. Battlerite Royale maçları standart arenadan 30 kat daha büyük bir alanda geçeceği ve bunun yanı sıra bu arenalarda 20 kişinin birbirleriyle mücadele edeceği paylaşılan bilgiler arasındaydı. Bugün ise Battle Royale modundan yeni görseller yayınlandı.

Arenayı dolaşarak eşyalar ve çeşitli itemler bularak kahramanımızı güçlendireceğiz. Tabi ki amacımız diğer rakiplerimizi yok ederek en son kalan oyuncu olmak. Rakiplerimizi yendiğimizde diğer oyunlardaki loot mantığı aynı şekilde devam etmekte. Oyunun genel direktörü Peter Ilves yeni çıkaracakları mod için oldukça umutlu olduğunu belirtti.

Stunlock Studios, Battlerite Royale için bir süre daha biz oyuncuları bekletecek gibi duruyor. Umarız sonu iyi biter.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Splatoon 2 turnuvaları için yeni websitesi duyuruldu. https://t.co/8G3d4OraJl https://t.co/GHQyrRQcZ9
İnceleme: Razer Kraken Tournament Edition https://t.co/RdpUbQzQny https://t.co/zlDUci5daL

Flickr