BAUSuperMassive oyuncuları Monster mağazasında hayranlarıyla buluşuyor!

Monster Notebook’un da sponsorlarından biri olduğu Türkiye’nin en başarılı e-spor takımlarından BAUSuperMassive, 21 Şubat Çarşamba günü Monster’ın Kadıköy’deki mağazasında hayranlarıyla buluşuyor.

2018 Kış Mevsimi’nde yakaladığı galibiyet serisiyle Şampiyonluk Ligi’ndeki liderliğini sürdüren BAUSuperMassive’in League of Legends takımı oyuncuları 21 Şubat Çarşamba günü Monster Notebook’un Kadıköy’deki mağazasında taraftarlarıyla bir araya gelecekler.

Türkiye’nin oyun bilgisayarı markası Monster Notebook, ülkemizdeki oyun ekosistemini her fırsatta desteklemeye devam ediyor. Marka e-sporun gelişmesine verdiği destek kapsamında geçtiğimiz yıl sponsorluk anlaşması imzaladığı BAUSuperMassive oyuncularını 21 Şubat Çarşamba günü saat 14.00’da Kadıköy’deki mağazasında misafir edecek.

VF Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nde üst üste 15 maçlık bir galibiyet serisi yakalayan BAUSuperMassive tam kadro Monster’ın Kadıköy Mağazası’nda olacak. Saat 14.00 – 16.00 arasında mağazayı ziyaret eden e-spor meraklıları Asım Cihat “FabFabulous” Karakaya, Furkan “Stomaged” Güngör, Lee “GBM” Chang-seok, Berkay “Zeitnot” Aşıkuzun, Noh “SnowFlower” Hoei-jong ve Sercan “Secaf Reis” Çevikoğlu ile tanışma ve fotoğraf çektirme şansını yakalayacaklar.

Monster Notebook’un Kurumsal İletişim Müdürü Kayra Keri Küpçü, markanın e-spora yaklaşımı hakkında, “Türkiye’nin teknoloji anlamında oyuncuların yeniliklerle buluşmasına katkıda bulunan bir firma olarak e-sporun gelişmesini heyecanla takip ediyoruz ve bu alana yönelik ürünlerle kullanıcı ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Buna örnek olarak, oyuncu talepleri doğrultusunda ürünlerimize eklediğimiz yüksek tazeleme oranını destekleyen görüntü portlarını veya mağazamızdaki klavye ve fare gibi oyuncu donanımlarını gösterebiliriz. Ülkemizdeki oyun kültürünün ve e-sporun gelişmesi için çalışmaya ve oyuncuların yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

BAUSuperMassive oyuncularının katılacağı ve tüm oyunseverlerin katılabilecekleri buluşma Monster Notebook’un Osmanağa Mahallesi Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak No: 3 adresindeki Kadıköy mağazasında gerçekleşecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr