Behold the Kickmen: Dejenere futbol!

Daha önce The Swindle ve Gun Monkeys oyunları ile tanıdığımız Size Five Games bu defa çok farklı bir şey deniyor, ama kendi stilinde.

Öncelikle ilk görselden de görebileceğiniz gibi oyunun bir futbol simülasyonu olmak gibi bir derdi yok, bunun yerine basketbolda olduğu gibi hangi açıdan ve kaç metreden golü nasıl attığınıza göre değişen skorlar var.

Futbol ile geçilen dalga öyle bir seviyede ki oyunun yapımcısı Dan Marshall bizzat futbol kurallarından haberi olmadığını duyurdu!

Sadece mesafeye göre değişen skorlar değil, aynı zamanda süper şutlar da (Nintendo World Cup’ı hatırlayan var mı?) Behold the Kickmen’de oyunun bir parçası. Bir tuşa basılı tutarak şutu şarj ederken nereye ve hangi eğimle atacağınızı da seçebiliyorsunuz.

Oyunun hangi tarihte ve hangi platformlarda satışa sunulacağı ise açıklanmadı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr