Black Desert Online evreninin kapıları açıldı!

Bugüne kadar hazırlanmış en detaylı MMORPG oyunlarından birisi olan ve kendi grafik motoru Black DesertEngine ile oyunculara fantastik bir evrenin kapılarını aralayan Black Desert Online, Kapalı Beta sürecini 8 Kasım’da başlatıyor

Kapalı Beta için ön kayıt başvuruları 11 – 30 Ekim tarihleri arasında yapılacak ve başvuranlar arasından seçilen oyuncular Kapalı Beta’ya katılabilecekler. Ön Sipariş Paketi satın alanlar ise herhangi bir başvuruya gerek kalmadan Kapalı Beta’ya katılım hakkı elde edebilirler.
Satışa çıkan özel Erken Erişim paketlerini satın alan oyuncular ise 11 Ekim’de indirebilecekleri Karakter Oluşturma Deneme Sürümü (CCM) ile Kapalı Beta öncesinde karakter yaratabilmeniz için size imkan sağlıyor.

Koreli şirket PearlAbyss tarafından geliştirilen Black Desert Online, oldukça gerçekçi karakterler, üretim ve görev alt sistemleri, bilgi ve deneyime dayalı karakter geliştirme metoduyla oyun dünyasında büyük ses getirmişti. Black Desert dünyasında, oyuncular kuşandıkları silah ve zırhlarla değil, dövüştükleri yaratıklardan edindikleri deneyimlerle, konuştukları karakterlerden aldıkları bilgilerle güçleniyorlar. O yüzden oyunu oynarken her yere dikkatlice bakmayı ve herkesle konuşmayı unutmayın.

Black Desert Online hakkında daha fazla bilgi için: https://www.tr.playblackdesert.com

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Emin Kutsioğlu 2 months ago | Cevapla
    Kapalı betası yakında gelecekmiş. Ben grafiklerini çok beğendim. Karakter yaratma ekranı da çok güzel görünüyor. Kesinlikle deneyeceğim.
  2. Samet 1 month ago | Cevapla
    Emin close betayı denedim gayet eğlenceliydi. open betada 50 lvl olucakmış max lvl 29 kasım ı bekliyorum

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr