Black Desert Online evreninin kapıları açıldı!

Bugüne kadar hazırlanmış en detaylı MMORPG oyunlarından birisi olan ve kendi grafik motoru Black DesertEngine ile oyunculara fantastik bir evrenin kapılarını aralayan Black Desert Online, Kapalı Beta sürecini 8 Kasım’da başlatıyor

Kapalı Beta için ön kayıt başvuruları 11 – 30 Ekim tarihleri arasında yapılacak ve başvuranlar arasından seçilen oyuncular Kapalı Beta’ya katılabilecekler. Ön Sipariş Paketi satın alanlar ise herhangi bir başvuruya gerek kalmadan Kapalı Beta’ya katılım hakkı elde edebilirler.
Satışa çıkan özel Erken Erişim paketlerini satın alan oyuncular ise 11 Ekim’de indirebilecekleri Karakter Oluşturma Deneme Sürümü (CCM) ile Kapalı Beta öncesinde karakter yaratabilmeniz için size imkan sağlıyor.

Koreli şirket PearlAbyss tarafından geliştirilen Black Desert Online, oldukça gerçekçi karakterler, üretim ve görev alt sistemleri, bilgi ve deneyime dayalı karakter geliştirme metoduyla oyun dünyasında büyük ses getirmişti. Black Desert dünyasında, oyuncular kuşandıkları silah ve zırhlarla değil, dövüştükleri yaratıklardan edindikleri deneyimlerle, konuştukları karakterlerden aldıkları bilgilerle güçleniyorlar. O yüzden oyunu oynarken her yere dikkatlice bakmayı ve herkesle konuşmayı unutmayın.

Black Desert Online hakkında daha fazla bilgi için: https://www.tr.playblackdesert.com

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Emin Kutsioğlu 9 months ago | Cevapla
    Kapalı betası yakında gelecekmiş. Ben grafiklerini çok beğendim. Karakter yaratma ekranı da çok güzel görünüyor. Kesinlikle deneyeceğim.
  2. Samet 8 months ago | Cevapla
    Emin close betayı denedim gayet eğlenceliydi. open betada 50 lvl olucakmış max lvl 29 kasım ı bekliyorum

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Türkiye distribütörü Evofone oldu. https://t.co/1IRtQ3W4O9 https://t.co/hrCjGGccS9
RT @dergilik: #Cyberpunk2077 dünyasında duyguları hissetme ekipmanından, tercüme ekipmanına kadar her şey son teknoloji! Özgürce hareket ed…

Flickr