Call of Duty: Infinite Warfare geliyor!

Call of Duty’nin uzayda geçeceği yönünde söylentiler bulunan yeni oyunu, CoD 4: Modern Warfare Remastered ile beraber geliyor.

Oyun dünyasındaki sızmaların neredeyse yarısından sorumlu olan Amerikan Süpermarket devi Target’in rezervasyon kartı Reddit üzerinden internete sızdırıldı ve bu fotoğrafta gördüğümüz isim yeni olsa da, detaylardan biri hayli tanıdık. 4 Kasım 2016’da piyasaya çıkacak oyunun Legacy Edition versiyonu görünüşe göre Call of Duty serisinin silkinip kendine gelmesine neden olan, bana göre serinin en önemli oyununun Remastered versiyonu ile beraber geliyor.

2007 yılında satışa çıkan ve 16 milyondan fazla satışa ulaşan oyunu daha geçen ay yeniden bitirdim ve gördüm ki hala genç, hala güzel. Bu bakımdan, sizi bilmem ama CoD: Infinite Warfare’den fazla heyecanlandırdı beni.

Call of Duty: Infinite Warfare ile alakalı detayların önümüzdeki hafta oyuncular ile paylaşılması bekleniyor.

15

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstation'dan büyük "Black Friday" indirimi! https://t.co/llDCvUq77P https://t.co/VTY98JbfAz
Mount & Blade Bannerlord'dan yeni bilgiler var! https://t.co/wgYWgi4nvF https://t.co/6RChjR7luM

Flickr