Call of Duty: Modern Warfare Remastered ne kadar farklı?

Açıkça itiraf ediyorum, Call of Duty: Infinite Warfare’den fazla, oyunun bazı sürümleri ile beraber gelecek olan ve vaktiyle seriyi hiç olmadığı kadar yükseğe çıkartmış bir oyunun, Call of Duty: Modern Warfare’in Remastered versiyonu ilgimi çekti.

CoD: Infinite Warfare ile aynı tarihte, 4 Kasım’da bizlerle buluşacak olan oyunu en azından şimdilik tek başına satın almak mümkün değil gibi gözüküyor. 80$ değerindeki Cod: Infinite Warfare Legacy Edition, 100$ değerindeki, Season Pass içeren Digital Deluxe Edition ve beraberinde ilave olarak Steelbook, soundtrack ve bazı ek içerikler ile gelecek olan 120$ değerindeki Legacy Pro Edition şu an CoD: Modern Warfare Remastered’a sahip olabilmek için tek şansımız ancak elbette bu durum zaman içinde değişebilir.

Daha önce Heretic, Hexen, Quake 4, Soldier of Fortune, Singularity ve Wolfenstein gibi oyunlarla tanıdığımız Raven Software tarafından yenilenen oyun, aşağıda görebileceğiniz gibi grafiksel açıdan tamamen yenilenmiş bölümler ve en sevdiklerinizden 10 adet multiplayer harita ile beraber gelecek.

54643

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr