Cities: Skylines’ta atık su tsunami’si!

Bir zamanlar Sim City oynarken oyunu kaydettikten sonra rastgele olarak felaket “summon” edip şehrin yerle bir olmasını keyifle izleyenler buraya!

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıktıktan sonra Sim City’yi klozete atıp üzerine de sifonu çeken Cities: Skylines türü şimdiye kadar görmediğimiz kadar üst noktalara çıkartmayı başarmıştı. Nasıl olmasın ki?

Daha önceki hiçbir şehir kurma oyununun hissettiremediği o “kontrol” hissi, şehir kurmayı “kareleri rastgele doldurmak” mantığının ötesine taşıyan ve neredeyse sınırsız tasarımlara imkan sağlayan oyun yapısı, Steam Workshop desteği, gerçek anlamda devasa haritaları ve muhteşem grafikleri ile eğer daha önce oynamadıysanız çok şey kaçırdığınızı söyleyebiliriz.

Oyunun fizik motorunun sınırlarını test etmek isteyen bir Youtuber da oyunda bir “atık su volkanı” oluşturmuş, ardından duvarları yok edip yüzlerce metre yüksekliğindeki atık su yığınını serbest bırakmış. Sonucu aşağıda izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr