CoD: Black Ops III’ün Eclipse içeriğinin yeni tanıtımı karşınızda

Treyarch geliştirdiği ve Activision’ın yayımladığı Call of Duty Black Ops III’ün ikinci genişleme paketi Eclipse’nin yeni tanıtımı yayımlandı.

İlk olarak PlayStation 4 için bugün çıkışını yapan Eclipse yeni bir tanıtımla karşımızda. PC ve Xbox One platformlarına neredeyse 1 ay sonra çıkacak olan Eclipse genişleme paketinin tanıtımında oyuna gelecek olan dört yeni Verge, Knockout, Spire ve Rift haritalarını görüyoruz. Bakalım bu yeni haritalar oyuna nasıl bir hava katacak. Ayrıca, Element 115 ile yapılan deneylerin korkunçluklar yarattığı tropik bir ada olan Zetsubou No Shima‘da zombilerle karşılaşacağımızı da hatırlatalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr