Call of Duty: Modern Warfare Remastered’dan oynanış videosu!

Seneler önce Call of Duty: Modern Warfare’in muhteşem oyun mekanikleri ve grafikleriyle tanışmamızı sağlayan ikinci bölüm Crew Expendable’ın, Cod: Modern Warfare Remastered’da nasıl gözükeceği nihayet açıklığa kavuştu.

Raven Software tarafından yeniden yaratılan oyun Cod: Infinite Warfare’in aksine oldukça pozitif karşılandı ve bu haber yazıldığı sırada like/unlike oranı 28:1 seviyesinde gezinmekteydi.

Videoya gelirsek, oyunu vaktiyle oynayanlar ilk anda hiç fark görmeyebilir, ancak detaylara baktığınızda oyundaki her bir kaplamanın, her bir ışık kaynağının ve her bir efektin yeni baştan yapıldığını fark etmek mümkün.

Diğer taraftan bu oyunu oynayabilmek için halen o kadar da merak edilmeyen Call of Duty: Infinite Warfare’i satın almak zorundasınız, ayrı satılma konusu ile alakalı bir gelişme yok.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Gran Turismo Sport lansmanında da varız! #gtsport https://t.co/LvVbJqDqTa
Xbox One X ile tanışma... https://t.co/eVbryKnUa2

Flickr