Crush Online İçin Kapalı Beta Kayıtları Başladı

MOBA tarzı savaşlara sahne olacak PVP odaklı yeni MMO oyunu Crush Online için kapalı beta kayıtları başladı.

Sınırların sürekli değiştiği aksiyon dolu bir evrende geçen Crush Online ilk olarak geçen Mayıs ayında duyurulmuştu. JoyImpact tarafından geliştirilen ve Avrupa’da birkaç ay içinde GAMESinFLAMES’in yayınlayacağı oyun Türkiye’de ise Super Mad Games tarafından yayınlanacak.

Crush Online - Oynanis
Super Mad Games’in kurucusu ve CEO’su Berk Varol’un Crush Online hakkındaki açıklaması şu şekilde: “Super Mad Games olarak ekibimizin hem global oyun pazarında hem Türkiye’de on yılı aşkın bir tecrübesi var. Bu tecrübe bize, Crush Online’ın Türk oyuncular için ideal oyun olduğunu söylüyor. PVP odaklı oyunları seviyoruz, oyun içi rekabete önem veriyoruz. MOBA’nın hızlı ve aksiyon dolu olmasının yanısıra takım oyununa dayanması bize hitap ediyor. Crush Online tüm bu özelliklerin yanısıra kale kuşatması, guild savaşları, diplomasi gibi başka özellikler de taşıyor. Klasik RPG’lerdeki ‘epik savaş’ konseptini yaşatıyor. Crush Online’ın Türkiye’de kendi oyuncu topluluğunu yaratacağına ve bu toplulukla birlikte büyüyeceğine inanıyoruz.”
Crush Online’ın yerelleştirme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Oyun tamamen Türkçe olacak. Kapalı betaya kaydolmak için http://www.crush-game.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Facebook’daki oyuncu topluluğuna katılmak için: https://www.facebook.com/Crushonlinethegame/

Crush Online: It’s WAR fragmanını ise YouTube’dan izleyebilirsiniz:

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. engin 1 year ago | Cevapla
    Oyun ne zaman açılıcak ben üye olamıorum Beta key istiyor üylelik esnasında

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstation'dan büyük "Black Friday" indirimi! https://t.co/llDCvUq77P https://t.co/VTY98JbfAz
Mount & Blade Bannerlord'dan yeni bilgiler var! https://t.co/wgYWgi4nvF https://t.co/6RChjR7luM

Flickr