DAEMON X MACHINA Nintendo Switch’e çıktı

Tarihin kaydettiği en büyük felaketti… ay parçalandı, gökyüzünü aşağıdan izleyenleri aydınlatan kırmızı ışık patlamasına neden oldu. Şimdi Nintendo Switch için çıkan DAEMON X MACHINA‘daki Arsenals adı verilen güçlü mekanize elbiselere pilotluk yaparak bu kıyamet çağında bir Reclaimer olarak hayatta kalmanın zamanı geldi. Ayrıca, Co-op Modunda titanik boss’ları yok etmek için yerel olarak veya çevrimiçi üç kişiye kadar takım oluşturabilirsiniz. Savaşa girmeden önce Arsenal’inize pilotluk yapmak istiyorsanız, Nintendo eShop‘ta ücretsiz indirilebilen DAEMON X MACHINA Prologue demosunu indirmeyi deneyin. Bu demo, oyunun açılış bölümünü oynamanıza izin verir, demo sırasında yaptığınız herhangi bir ilerleme, bir defa satın alındıktan sonra tam oyuna aktarılır.

Gelecek aylarda oyuna yeni görevler, düzinelerce emote, çıkartma ve diğer kişiselleştirme öğeleri de dahil olmak üzere ek ücretli indirilebilir içerik eklenecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Sezon 5 güncellemelerinin tam listesi https://t.co/5pUpSrWPvu https://t.co/Q933YiRlQz
Bugün Dünya Değerler Günü! Küçük adımlar atarak yaratacağın büyük etki için, değer odaklı bir yaşam için bugün hare… https://t.co/jWRd0vCGp3

Flickr