Dark Souls 3’e birinci şahıs bakış açısı modu geldi!

Dark Souls hayranlarından biri olan Modder Zulliethewitch, From Software’in çıkardığı third-person olarak sunulan Dark Souls 3’ü, first-person olarak oynayabileceğimiz bir mod tasarladı.

Dark Souls’un elbette en çok konuşulan özelliği zorluk seviyesi oldu. Neredeyse bütün RPG oyunlarından daha zor bir oyun olan Dark Souls bu zorluğu başarılı bir şekilde RPG yapısıyla birleştirmesi nedeniyle çok sevildi. Çıkışından neredeyse iki ay geçmesine rağmen hala dillerden düşmedi.

Modder Zulliethewitch, daha önce Dark Souls ve Dark Souls 2 için benzer bir mod yaratmıştı. Şimdi ise Dark Souls 3’ü TPS bakış açısından FPS bakış açısına getirdi.

FPS modu geldi fakat tam anlamıyla FPS olduğu söylenemez. Bazı animasyon eksiklikleri var örneğin; elinize silahınızı aldığınızda veya savaştığınızda elleriniz gözükmüyor olabilir. Modda hala geliştirilmesi gereken yerler var ama oynanabilir gibi gözüküyor.

Modder Zulliethewitch tarafından Dark Souls 3 için geliştirilen FPS modunu buradan indirebilirsiniz. Bu modu kullanırken dikkat etmekte fayda var!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Gran Turismo Sport lansmanında da varız! #gtsport https://t.co/LvVbJqDqTa
Xbox One X ile tanışma... https://t.co/eVbryKnUa2

Flickr