Darksiders 3 için ilk oynanış videosu yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde Gunfires Games tarafından duyurulan Darksiders 3 için 12 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu geldi.

Kıyamet sonrası bir Hack & Slash oyunu olan Darksiders 3’te ana karakterimizin ismi Fury olarak belirlenmiş durumda. Yeni oyunla birlikte kırbaç kullanacak olan karakterimiz Yedi Ölümcül Günahın fiziksel halleri ile savaşacak.

Yayınlanan videoda oyunun dünyasına yakından bakıyor ve ana karakterimizin Yedi Ölümcül Günah’tan birisi olan Slot (Tembellik) ile kapışmasına şahit oluyoruz.

Yayınlanan videonun oyunun Pre-Alpha’sından olduğunu hatırlatırız. Yani oyun çıkışını yapana kadar ciddi değişimler geçirecektir. Darksider 3, 2018 yılında PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr