Dead By Daylight’ta Michael Myers olmak!

Geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan ve bir katilin dört kişinin peşinden koştuğu korku oyunu Dead By Daylight’a yeni bir DLC geldi.

John Carpenter tarafından yönetilen ve 1970’lerin kült korku yapımlarından biri olan Halloween’in bilindik temasını oyuna taşıyan John Carpenter’s Halloween DLC’de, filmin eli bıçaklı katili Michael Myers’ın rolüne bürünüp kurbanlarımızın peşinden koşabiliyoruz. Elbette filmin olmazsa olmazlarından Jamie Lee Curtis’in canlandırdığı Laurie Strode ve meşhur çığlığı da oynanabilir bir karakter olarak oyunda kendisine yer bulmuş durumda. Diğer bir eklenti de filmin geçtiği Haddonfield, Illinois’daki kulübe ve çevresinin oyuna harita olarak dahil edilmiş olması.

Bugün akşam saatlerinde büyük ihtimalle 18 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan eklenti eğer filmi ve temayı seviyorsanız ilginizi çekebilir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr