Dell G3 Oyun Bilgisayarı Özel İndirimiyle Teknosa’da

Dell’in Türkiye’de en çok tercih edilen oyun bilgisayarları G serisinin 9. nesil Intel Core i7 işlemcili modeli Tekno Cuma kapsamında özel fiyatıyla Teknosa’da satışa sunuldu. Üstün oyun deneyimini en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen Dell G serisi, güçlü işlemcisi, NVIDIA GeForce GTX 1050 ekran kartı ve çift fanlı soğutma sistemiyle performansı her zaman üst seviyede sunuyor. Teknosa’da 6299 liradan satışa sunulan Dell G3 15 3590, dahili çift hoparlörüyle oyunların içine alan ses çıkışı, arka aydınlatmalı klavyesi, SmartByte teknolojisiyle görsel içeriği kusursuz aktarması ve hızlı şarj özelliğiyle kesintisiz oyun deneyimi veriyor.

G serisinde Alienware Command Center

Alienware’in 20 yılı aşkın oyun bilgisayarı tecrübesini aktardığı Dell G serisi, Alienware Command Center yazılımı ile bilgisayar performansını üst seviyeye taşıyor. Oyunlara göre özelleştirilebilen uygulama sayesinde karşılaşılan herhangi bir sorunu çözmek çok kolay hale geliyor.

Dell G-Series G3 3579 15-inch non-touch gaming notebook, codename Loki-G 15.
White Keyboard (Artwork)

Oyunun içine girmeden oyunların ayarlarını düzenleme imkanı veren yazılım ile oluşturulan profil, kullanıcının istediği ayarlarda istediği oyunu her zaman oynamasına olanak tanıyor.

Kısa bir süre devam edecek indirimdeki Dell’in kullanıcıların oyun deneyimlerini en üst seviyeye çıkaran G serisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Teknosa’yı ziyaret edebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr