Destiny Rise of Iron’un resmi detayları açıklandı!

jpg
Yıla damgasını vuracak olan Destiny DLC’si Rise of Iron için resmi açıklamalar yapıldı. 20 Eylül’de 24.99 Pound olarak çıkacak DLC’nin Türkiye fiyatı 100 Lira civarı olacak.

Geçtiğimiz gün sızdırılan bilgiler sayesinde zaten pek çok fikre sahibiz, ancak resmi açıklamaya göz atmakta da fayda var. Bu arada hala haberiniz yoksa DLC sadece Playstation 4 ve Xbox One için geliyor, PS3 ve Xbox 360’da bulunmayacak.

Yeni arena Plaguelands’de devam edecek macera, yeni petrol yatağı, farklı savaşlar, farklı görevler, ve bir çok yeniliği barındırmakta. Iron Banner’den Lord Saladbar’ın aksiyona yön vermesiyle, kalan Iron Lordlarına ne olduğunu öğreneceğiz.

İsteyenler için Destiny’nin en ünlü silahlarından Gjallarhorn’u elde edebileceğiniz bir erken erişim de şuan mevcut. Ancak gelen bilgiye göre görevlerden Gjallarhorn’u elde etmek mümkün olacak, silahın siyah kaplaması ise sadece DLC’yi erken erişimden alanlarda mevcut olacak.

Resmi tanıtımı buradan izleyebilirsiniz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X Project Scorpio Edition'ın kutusunu açtık! https://t.co/hnzNtUjkpD
Battlerite’dan bir başarı daha. https://t.co/caYwmB74LK https://t.co/el24JZFfAp

Flickr