Deus Ex: Mankind Divided için çıkış fragmanı geldi!

Kısa süre içinde piyasaya çıkacak olan ve bizim de merakla beklediğimiz Deus Ex: Mankind Divided’ın çıkış fragmanı, Gamescom sırasında bizlerle buluştu.

Seneler önce çıkan ilk oyunu ile System Shock serisinin ruhani devamı olarak adını duyuran, peşinden çıkan ikinci oyun ile de ününü pekiştiren Deus Ex bilindiği gibi son yıllarda yeni bir yorum ile karşımıza çıkmıştı.

Square Enix® ve Eidos-Montréal bugün Deus Ex Serisinin en yeni oyunu Deus Ex: Mankind Divided®’ın çıkış fragmanını yayınladı.

Oyunun konusundan bahsetmek gerekirse;

“2029 yılında, milyonlarca kişinin ölümüyle sonuçlanan Aug olayının ardından insanoğlu bölünmüş durumdaydı. Mekanik olarak geliştirilmiş kişiler üzerindeki baskı ortaya bir korku ve kin ikliminin çıkmasına neden olmuş, suç ve terör olaylarında artış yaşanmıştı. Tüm bu kaos içerisinde Adam Jensen dünyanın bu şekilde bölünmesine neden olanların, yani Illuminati’nin peşindeydi. Son teknoloji ürünü silahları ve mekanik geliştirmelerini kullanarak dünya çapındaki bu komployu ortaya çıkarmak için doğru yaklaşımı ve kimlere güvenebileceğini seçmeliydi.”

Deus Ex: Mankind Divided PlayStation®4, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve Windows PC için 23 Ağustos’ta piyasaya çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr